The World of Steel


#1 2009-08-02 17:17:56

Lupus

MG

Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 10
Punktów :   

Świat - geografia i ekenomia.

Czyli to jak wygląda obecny świat.

I mam pytanie... jak wygląda nasz świat:

Ziemia - jak w CG, wszystko toczy się na planecie o nazwie Ziemia i nie ma lotów w kosmos. Walka o małe skrawki terenów między Brytolami i Czarnymi Rycerzami.

Ziemia i księżyc - jak w Gundam 00 lub Gundam Seed.  Są bazy na księżycu, kolonie na orbicie czy wielki pierścień orbitalny. Oczywiście wszędzie będzie się walał kosmiczny śmieć, gruz i asteroidy. Walki można prowadzić na wielu różnych terenach ( inaczej to wygląda na Ziemi, inaczej na księżycu a inaczej w całkowitym braku grawitacji ). Nie dość że gorąco na ziemi to Brytole i Czarni Rycerze walczą między sobą w jej okolicach.

Układ słoneczny - ludzie skolonizowali Marsa, Wenus i kilka księżyców. Mówi się o tajnych bazach na innych planetach gdzie panują ekstremalne warunki. W zasadzie pełne pole do popisu i jest gdzie się ukryć. Czarni Rycerze i Brytania zajmują tereny poza ziemią i konflikt rośnie na sile..


No i pytanie o walutę... Co to będzie? Kredyty (Cr.), Dolary ($), Hentaie (Hen.) a może coś innego?

Ostatnio edytowany przez Lupus (2009-08-02 17:21:02)

Offline

 

#2 2009-08-03 00:01:54

Sarewok

WMG

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: Świat - geografia i ekenomia.

jak w CG...

podobają mi się hentaie jako waluta, jestem za ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gq.pun.pl www.hple.pun.pl www.cassandra-clare.pun.pl www.awaken.pun.pl www.craftville.pun.pl