The World of Steel

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-08-01 21:42:45

Burashi Kuteru

Rekrut

Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 1
Punktów :   

Pomysły

Od razu mówię, że to nie musi, aczkolwiek może mieć nic wspólnego z Code Geass, bo jeszcze tego nie obejrzałem(jutro chcę zacząć). Jednak będzie się to trzymało tych klimatów(roboty, mechy). Na pierwszy ogień pójdą bronie do walki wręcz(bo chyba nie samymi mechami człowiek żyje).
-Najsłabsze jest zwykłe Energetyczne Ostrze. Wygląda jak zwykły, długi miecz, lecz jego klinga jest... no... energetyczna.
-Potem jest Energetyczna Maczeta. Jest krótsza od podstawowego miecza, lecz grubsza i mocniejsza.
-Następnie Sai. Japoński sztylet, jakby ktoś nie wiedział. Wydaje się niepozorny, lecz jest to broń bardzo lekka i można używać dwóch takich naraz. Ostrze wiadomo jakie(tak jak u następnych broni)
-Dalej Kama. Japoński sierp. Jest bronią wolniejszą, lecz potężniejszą od poprzednich.
-Przedostatnia broń to topór. Ma ostrze obosieczne i tak jak w przypadku Kamy, jest bronią dwuręczną.
-No i na końcu jest Podwójne Ostrze. Metalowy kijek po środku i z dwóch stron ostrze. To teoria. A w praktyce ta broń potrafi siać prawdziwe zniszczenie. Jeśli ktoś jest odpowiednio przeszkolony, może doczepić do niego metalowy sznur i rzucić, dzięki czemu można rozgromić całą grupę wrogów.

To by było na razie na tyle. Bronie byłyby zdobywane przez misje.

EDIT: Więc proszę: oto obrazki, jak to ma wyglądać. http://zapodaj.net/images/dd0d5b58a06a.jpg
A co do siły, to można poznać po opisach. Najsłabsze jest Ostrze i dalej są coraz silniejsze bronie.

Ostatnio edytowany przez Burashi Kuteru (2009-08-01 22:14:44)

Offline

 

#2 2009-08-01 21:48:58

Lupus

MG

Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Pomysły

Raczej słaby opis... rozbuduj trochę..


PS. Co do mechów to ja wdziałem CG, Gundam ( w tym 00, 00S2, Seed, kilka odcinków Seed Destiny ) Sousei no Aquarion. Czytam(czytałem) Kurogane no Linebarrel, Break Blade, Red Eyes, Evangelion. I może więcej ale nie pamiętam... więc jest z czego wybierać..

PS. Ja myślałem raczej o czymś takim:

Assalut Knife ( Nóż Bojowy ) - wyjątkowo ostry i wytrzymały kawałek stali, to w zasadzie ostateczna broń kiedy zabraknie amunicji. Odpowiednio użyty może przeciąć nawet stal.

Offline

 

#3 2009-08-07 19:43:40

Zack

WMG

Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pomysły

Forum docelowo miało być o mechach i w pewnym sensie o code geass, więc walka wręcz raczej odpada... no chyba, że jakoby walki mechów wręcz a w tym wypadku raczej energetyczne bronie raczej nie pasują. Ja to widzę, że jeśli walki wręcz mechów to raczej piłami mechanicznymi itp raczej broniami stricte fizycznymi, chociaż bronie energetyczne to nie najgorszy mimo wszystko pomysł jednak wydaje mi się, że raczej to nie przejdzie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutodestiny.pun.pl www.6dh.pun.pl www.hitplaneta.pun.pl www.rm-nysa.pun.pl www.caviapage.pun.pl